Latviešu karogsAngļu karogsKrievu karogs
Vērtības
embrions.lv > Vērtības

Vērtības

Lasiet tālāk, lai uzzinātu par ko mēs visvairāk lepojamies!

1min

Rezultāti

Klīnikas “Embrions” komanda ar atbildību par paveikto darbojas jau no 1997. gada. Ar patiesu gandarījumu varam teikt, ka piepildīto sapņu skaits pieaug. Katru gadu palielinās grūtniecību skaits, kas iestājušās pēc veiktajām neauglības ārstniecības procedūrām. Esam gandarīti par mūsu embriologu un ārstu augstajiem darba sasniegumiem, kas iegūti, pateicoties ievērojamam veikto procedūru skaitam un gados iegūtajai pieredzei!
Lasīt tālāk
1min

Individuāla pieeja

Rūpīgi izvērtējam katra pacienta unikālo gadījumu un piedāvājam individuālu neauglības ārstēšanas plānu un taktiku. Apvienojot zināšanas, pieredzi un jaunākās tehnoloģijas, varam palīdzēt arī sarežģītākajos neauglības gadījumos un pārvērst mūsu pacientu sapņus realitātē!
Lasīt tālāk
3min

Olšūnu donoru programma

Mēdz būt situācijas, kad donora olšūna ir vienīgā cerība sievietei kļūt par māmiņu, jo viņai kāda iemesla dēļ nav savas olšūnas vai tām ir slikta kvalitāte. No visām ārpusķermeņa apaugļošanas procedūrām apmēram 5 % gadījumu ir nepieciešams izmantot donoru olšūnas. Latvijā neauglīgo pāru skaits pavisam droši ir daudz lielāks par to sieviešu skaitu, kuras izvēlas kļūt par olšūnu donorēm. Kas var kļūt
Lasīt tālāk