Latviešu karogsAngļu karogsKrievu karogs
Programma “Saldē un dalies”
embrions.lv > Aktualitātes > Programma “Saldē un dalies”

Programma “Saldē un dalies”

Atjaunots 28.09.2023

Šobrīd neesi gatava bērniņam, jo vēlies studēt, veidot karjeru, nav izveidojušās attiecības? Taču noteikti zini, ka nākotnē bērniņu vēlēsies? Savukārt tepat mums līdzās ir ģimenes, kuru vienīgā cerība tikt pie atvasītes ir donētas olšūnas… Mēs radām risinājumu abām situācijām! Klīnikas “Embrions” programma “SALDĒ UN DALIES” piedāvā sievietei bez maksas sasaldēt savas olšūnas, lai nodrošinātu iespēju nākotnē, kad būs tam piemērots brīdis, tikt pie bērniņa.

Apmaiņā pret pusi no manipulācijas laikā iegūtajām olšūnām, ziedojot tās citai sievietei, kurai tā ir vienīgā iespēja kļūt par māmiņu. Tādējādi bez maksas uzlabojot savas iespējas grūtniecībai vēlāk un vienlaikus sniedzot iespēju citai ģimenei.

Kādēļ ir vērts sasaldēt olšūnas?

Sievietes auglība pēc 35 gadu vecuma strauji sāk samazināties – mazinās olšūnu daudzums un to kvalitāte. Sasaldējot olšūnas Jūs ievērojami varat uzlabot savas iespējas grūtniecībai nākotnē.

Kādēļ izvēlēties “SALDĒ UN DALIES” programmu?

Mūsu klīnika izstrādājusi šo programmu, lai ievērojami samazintu olšūnu saldēšanas izmaksas un lai iespējami vairāk sieviešu šāds pakalpojums būtu pieejams, ņemot vērā tā izmaksas un mūsdienu dzīves straujo ritmu, kas bieži vien liek atlikt grūtniecību uz vēlāku laiku. Vienlaikus vēlamies palīdzēt palielināt olšūnu donoru skaitu Latvijā, jo ir vērojams liels donoru trūkums, lai gan tā bieži vien var būt vienīgā cerība daudzām ģimenēm tikt pie bērniņa.

Lai ziedotu olšūnas, Tev jābūt:

  • Veselai
  • Vecumā no 18 – 35 gadiem
  • Tavā ģimenē nevar būt iedzimtu saslimšanu
  • Olnīcām jābūt ar pietiekamu antrālo folikuļu skaitu
  • Vēlmei palīdzēt citām sievietēm un nodrošināt sev iespēju plānot bērniņu vēlāk

Pievienojies programmai “SALDĒ UN DALIES”, apdrošinot savas nākotnes iespējas un palīdzot kādai citai  ģimenei piepildīt sapni par savu bērniņu!

Piesakies BEZMAKSAS konsultācijai rakstot e-pastu uz info@embrions.lv vai zvanot pa tālr. +371 67543350 vai +371 25706225