Latviešu karogsAngļu karogsKrievu karogs
Par mums
embrions.lv > Par mums

Par mums

Atjaunots 25.08.2022

“EMBRIONS”

Reproduktīvās medicīnas centrs “EMBRIONS” ir izveidots 1997. gadā.  Un kopš šī brīža klīnikā aktīvi veic IVF procedūras.

2000. gadā klīnikas speciālisti pirmie Latvijā neauglības ārstēšanai uzsāka izmantot jaunu mikromanipulācijas metodi – intracitoplazmatisku spermas injekciju olšūnā (ICSI), kā rezultātā strauji pieauga veiksmīgi veikto procedūru skaits. Esam lepni, ka 2005. gadā mūsu centrā notika vairāk nekā puse no visām IVF / ICSI procedūrām Latvijā, un to skaits turpina pieaugt gadu no gada.

 

“EMBRIONS” ir vienīgā IVF klīnika Latvijā, kurā ārstu komandai un māsiņām ir vismaz divdesmit piecu gadu pieredze medicīnā un gandrīz divdesmit gadu pieredze neauglības ārstēšanā.

Šodien esam gandarīti par mūsu embriologu augstajiem darba sasniegumiem, kas iegūti, pateicoties lielajam veikto procedūru skaitam un gados iegūtajai pieredzei.

Latvijas pieredzes bagātākā neauglības ārstēšanas speciālista, klīnikas vadītāja dr. Treija vadībā “EMBRIONS” ir ieguvis ne tikai Latvijas, bet arī lielu ārzemju pacientu uzticību un atzinību.

 

Viens no “EMBRIONS” veiksmes stūrakmeņiem ir mūsu attieksme – mēs ņemam vērā katra pacienta individualitāti. Rūpīgi izvērtējam katru unikālo gadījumu un piedāvājam individuālu neauglības ārstēšanas plānu un taktiku.

Piedāvājam pacientiem pieejamu cenu politiku.

“EMBRIONS” sadarbojas ar SIA “URO” speciālistiem, kas izmeklē un konsultē mūsu pacientus vīriešu neauglības jautājumos, kā arī veic nepieciešamās mikromanipulācijas nopietnos vīriešu neauglības gadījumos.

 

Tikai apvienojot visus trīs vaļus– zināšanas, pieredzi un jaunākās tehnoloģijas, – ir iespējams mūsu pacientu cerības un sapņus pārvērst īstenībā.

Ar lepnumu varam teikt, ka piepildīto sapņu skaits pieaug. Katru gadu palielinās grūtniecību skaits, kas iestājušās pēc veiktajām neauglības ārstniecības procedūrām. Ar “EMBRIONS” rezultātiem varat iepazīties šeit.